امتیاز محصول  

کد محصول : 6773

تعداد فروش موفق تا این لحظه : 3270

مخاطبان : تمامی افراد با هر میزان سرمایه و هر سطح سوادی

نوع محصول : پکیج دانلودی و پستی 

45/000 تومان  

 113/000 تومان 

پرداخت آنلاین جهت دریافت پکیج جامع کارآفرینی و خلق ثروت با تلگرام

پس از پرداخت بصورت اتوماتیک به صفحه دانلود محصول هدایت خواهید شد 

حجم کل : 45 MB (بسیار پایین)


این پکیج مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است.

تکنیکهای کسب درآمد از تلگرام بیش از 40 روش میباشد که از ذکر روشهای غیرقانونی و غیرکاربردی خودداری کرده ایم.

در این پکیج با روشهایی آشنا میشوید که میتوانید در منزل یا حتی سر کار ، فعالیت نمایید و کسب درآمد خود را آغاز نمایید .

این یک کسب و کار کامل و باپتانسیل بالا میباشد که مهمترین معیار فعالیت در این حوزه ، علاقه و پشتکار میباشد. 

بدون نیاز به دانش فنی تخصصی - بدون نیاز به سرمایه مالی - پشتیبانی 24 ساعته از طرف تیم ما.

پشتیبانی تلگرام : 09335666844 - telegAdmin@


چگونه با استفاده از تلگرام درآمد میلیونی داشته باشیم و در هر مکانی حتی در منزل فقط با استفاده از یک گوشی و اینترنت کسب درآمد نماییم ؟


با قاطعیت میتوانیم بگوییم پکیج کارآفرینی و خلق ثروت با تلگرام که حاصل زحمات هفته ها تلاش و کار شبانه روزی تمامی اعضا و تیم تولید گروه آموزشی میهن ایده میباشد ، کاملترین و معتبرترین مرجع آموزش کاربردی جهت کسب درآمد و ثروت آفرینی از تلگرام درکشور میباشد که مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تهیه ، تولید و تنظیم شده است.


روشهای کسب درآمد ارائه شده در این پکیج،کاملا کاربردی، عملی و تضمینی میباشد که با انجام دقیق آنها میتوانید به درآمدهای مناسبی دست یابید.


در ایران بیش از 40 میلیون نفر از نرم افزار تلگرام استفاده میکنند و بسیاری از این افراد از این فرصت عالی استفاده ی بهینه کرده و کسب درآمد می نمایند و توانسته اند زندگی مالی خودشان را متحول کنند ، شما هم میتوانید یکی از این افراد باشید فقط لازم است اراده کنید و به خودتان ایمان داشته باشید.


پس از استفاده از پکیج ، چه زمانی به درآمد میرسم ؟ 

با استفاده و بکارگیری دقیق و گام به گام روشهای موجود در این پکیج ، از همان روزهای اول میتوانید بدون داشتن سرمایه ی اولیه به درآمد برسید و در صورت مداومت و علاقه به فعالیت در این زمینه  به مرور زمان میتوانید به  استقلال مالی برسید ؛یکی از بهترین مزیت های کسب و کار در بستر اینترنت این است که در هر مکانی ، فقط با اختیار داشتن سیستم ( کامپیوتر یا گوشی ) و اینترنت میتوانید درآمدزایی نمایید.


محصولی که تهیه میکنم شامل چه مواردی میباشد ؟

محتوی پکیج جامع کارآفرینی و خلق ثروت از تلگرام  شامل بسته های آموزشی زیر میباشد که با داشتن کانال یا حتی بدون کانال و گروه هم میتوانید از آن کسب درآمد نمایید:

  

الف - کتاب معتبر و پرفروش (خط تولید ثروت با تلگرام- نویسنده:مهدی روشندل حصاری ) که 17 روش عملی و کاربردی کسب درآمد از تلگرام بصورت مفصل در آن آموزش داده شده است که فهرست و سرفصلهای آن را میتوانید بعد از 4 تصویر زیر مشاهده نمایید ، قیمت این کتاب 19000 تومان میباشد که بصورت جدا از پکیج هم میتوانید آن را تهیه نمایید (از انتهای صفحه) 


ب - کتاب  pdf که آموزشهای موجود در آن مانع از هک شدن شما در تلگرام میگردد و تمامی روشهایی که باعث میشود تا هکرها به تلگرام شما نفوذ کنند را آموزش میدهد ؛ قیمت اصلی این کتاب در اینترنت 15000 تومان میباشد. 


ج - آموزش ساخت ربات و کسب درآمد از آن بصورت مفصل و گام به گام در این پکیج توضیح داده شده است که حتی بدون کدنویسی میتوانید ربات خود را بسازید که قیمت اصلی آن در اینترنت بصورت جداگانه 35000 تومان میباشد.


د - آموزش ساخت استیکر که توسط آن میتوانید استیکرهای مورد علاقه خود را به سرعت بسازید ؛  قیمت اصلی آن در اینترنت بصورت جداگانه 19000 تومان میباشد.


و - بانک شماره تلگرام 900هزار نفر کاربر واقعی و فعال تلگرام شامل تمامی اصناف و مشاغل که با در اختیار داشتن آن میتوایند با فرستادن پیامهای تبلیغاتی ، برای محصولات و خدمات خود بازاریابی نمایید و فروش خود را رونق بخشید ؛ قیمت اصلی آن در اینترنت 25000 تومان میباشد 


ز - ویدئوی آموزشی ساخت ربات ( رایگان )

ی - ویدئوی آموزشی ساخت استیکر ( رایگان ) 


فهرست و سرفصلهای موجود در کتاب کدامند ؟ 

فهرست و سرفصلهای کتاب معتبر و جامع ( خط تولید ثروت با تلگرام ) را میتوانید با تمامی جزییات و در ابعاد بزرگ در تصاویر زیر مشاهده و بررسی نمایید ؛ همچنین با کلیک بر روی تصاویر زیر میتوانید آنها را در سایز بزرگتری با وضوح بیشتر مطالعه فرمایید.

تفاوتها و مزیت های  این محصول نسبت به بسیاری از محصولات مشابه آن در اینترنت چیست ؟

متاسفانه در بستر اینترنت شاهد فروش بسته های آموزشی بسیار زیادی در ارتباط با کسب درآمد از تلگرام هستیم که روشهای آموزشی آنها کاملا اشتباه است و تنها ، جزوه ای 10 الی 20 صفحه ای را همراه با نرم افزارهایی به قیمت بالا به فروش میرسانند و با عنوانی جذاب فقط سعی در بازاریابی و عرضه ی محصولاتشان را دارند و بدون استثناء در محتوی تمامی آنها نرم افزارهایی جهت افزایش عضو کانال ( مثل تله ممبر ) قرار دارد که بصورت رایگان نیز میتوانید آن نرم افزارها را از اینترنت یا اپلیکیشن کافه بازار تهیه نمایید و متاسفانه تمامی آنها از توضیح و ارائه محتویات و فهرست کتاب موجود در پکیج به مشتریان و کاربران خودداری میکنند ؛ در این نوع پکیج ها یکی از روش ارائه شده ی آنان جهت کسب درآمد افراد بدین گونه است که میگویند : نرم افزارهایی در پکیج وجود دارد که با استفاده از آنها میتوانید اعضای کانالهای دیگران را افزایش دهید و در ازای آن مبالغی دریافت کنید و یا روشهای هک کردن تلگرام را آموزش میدهند و ...


هشدار گروه آموزشی میهن ایده به کاربران : 

دوستان عزیز، به شما میگویم که در صورت استفاده از این روشهای غیرقانونی و اشتباه هیچگاه نمیتوانید کسب درآمد کنید و ثروتمند شوید ، آیا به این فکر هستید که کانالی بسازید و با استفاده از نرم افزار، اعضای کانالتان را به چندین هزار نفر یا چندصدهزار نفر برسانید و تبلیغات بگیرید تا پولدار شوید ؟

 

پس بهتر است برایتان مثالی بزنیم تا این موضوع بیشتر برایتان روشن شود :

فرض کنید شما در سالن اجتماعات بسیار بزرگی هستید و روی سکو ایستاده اید و قرار است محصولی را که خودتان تولید کرده اید یا مربوط به شخص دیگری است ، آنجا برای مخاطبین خود تبلیغ کنید و از فروش یا تبلیغات و بازاریابی آن کسب درآمد نمایید ؛ اگر متوجه شوید که مخاطبین و حاضرین در سالن ، همگی عروسکهایی بی جان هستند ، حتی اگر تعداد آنها 100هزار نفر هم باشد آیا باز هم شروع به صحبت کردن و تبلیغ محصولتان میکنید ؟


یک کانال با اعضایی بسیاربالا که از طریق نرم افزار بصورت فیک به آن افزوده شده اند ، حکم همان سالنی را دارد که حضار آن ، همگی عروسکهایی بی جان هستند که هیچگاه نمیتوانید در بستر آن کسب درآمد کنید ؛ صحبت کردن برای یک نفر انسان بهتر از حرف زدن با 100هزار تا عروسک است .

2 کلید طلایی را به شما می آموزیم که اگر شما هم میخواهید در راه کسب درآمد از اینترنت و در حوزه تجارت الکترونیک قدم بر دارید و روز به روز پیشرفت کنید و به درآمدزایی برسید باید آنها را رعایت کنید:


1- عاشق کاری باشید که انجام میدهید نه بخاطر پول

2- هیچ راه میان بری وجود ندارد که از طریق آن در دنیای اینترنت بخواهید ثروتمند شوید و با دوز و کلک و کلاه گذاشتن سر دیگران پولدار شوید، پس برای کسب ثروت در بستر اینترنت حتما و حتما باید محصولی مفید جهت عرضه داشته باشید یا خدمتی را به دیگران ارائه نمایید تا گره ای از مشکلات افراد بگشایید ؛ دقیقا مانند همین پکیج آموزشی که توسط تیم ما برای شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است و مخصوصا کتاب فوق العاده کاربردی موجود در آن با نام ( خط تولید ثروت با تلگرام ) در 100 صفحه به شما دوستان گرامی تقدیم میگردد که حتی با به کارگیری یکی از 17 روش کسب درآمد موجود در آن میتوانید به درآمد برسید. 


لازم به ذکر است که ده ها روش غیرقانونی درآمدزایی از تلگرام که به هیچوجه عملی و کاربردی نمیباشد در این کتاب ذکر نگردیده است.


نویسنده کتاب ( خط تولید ثروت با تلگرام ) کیست ؟

مهندس مهدی روشندل حصاری 

مدارک و رزومه تحصیلی :

- مدرک مهندسی عمران از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری 

- مدرک پایان دوره مدیریت و مهندسی ذهن از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری 

- مدرک پایان دوره تندخوانی ، تقویت حافظه ، تمرکز حواس و شیوه های نوین مطالعه و یادگیری ازسازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی

- محقق و مدرس اصول موفقیت مادی و معنوی در زندگی در تمامی ابعاد بر اساس مدیریت ذهن 

- محقق و مدرس کارآفرینی و کسب و کار 

- یازده سال تجربه فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و تولید محتوی 

- مدیر سایت گروه آموزشی میهن ایده ( mihanidea.ir )

- مدیر کانال تلگرام ایده های کسب و کار  ( http://telegram.me/mihanidea )


آیا امکان دارد نمونه ای از کسب درآمد دیگران از اینترنت یا تلگرام را ببینم؟ 

بله - هر فردی که بر اساس علاقه و اهدافش اصول و قواعد صحیح کسب درآمد از اینترنت را آموزش ببیند میتواند محصول یا خدمت مفیدی را تولید و از طریق اینترنت به دیگران ارائه دهد و درآمدزایی نماید ؛ در قسمت زیر ، تصاویری از پنل درگاه پرداخت بانکی آنلاین زرین پال مدیریت محترم گروه آموزشی میهن ایده (مهندس مهدی روشندل حصاری ) و کسب درآمد ایشان طی مدت 1 ماه را مشاهده می نمایید که با موافقت ایشان منتشر شده است .


 

این محصول به چه صورتی به فروش میرسد و قیمت آن چقدر است ؟ 

قیمت اصلی این پکیج طبق تعرفه های محتویات آموزشی فوق ( الف تا ی ) ، 113/000 تومان میباشد که فقط به جهت افزایش مقوله ی کارآفرینی و کاهش بیکاری جوانان عزیز به قیمت ویژه 45/000 تومان به مدت محدود عرضه میگردد.


در حال حاضر این محصول فقط به صورت دانلودی به فروش میرسد که میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام به خرید نمایید:


روش اول پرداخت : پرداخت آنلاین از طریق کلیک بر روی درگاه بانکی  موجود در انتهای صفحه (زرین پال - معتبر ترین  درگاه پرداخت آنلاین در کشور ) با استفاده از کلیه کارتهای بانکی


لطفا پس از فشردن دکمه پرداخت آنلاین، مشخصات صحیح خود را وارد نمایید تا جهت پشتیبانیهای بعدی در صورت نیاز در خدمت شما عزیزان باشیمروش دوم پرداخت : پس از واریز وجه به شماره کارت مدیریت ، از طریق شماره تماسهای پشتیبانی زیر اطلاع رسانی نمایید تا لینک دانلود محصول از طریق تلگرام ، پیامک یا ایمیل برای شما ارسال گردد.

در صورت وجود هرگونه ابهام قبل یا بعد از پرداخت با شماره های اپراتور و تلگرام ارتباط حاصل فرمایید

آیدی پشتیبانی تلگرام : TelegAdmin@

اپراتور پشتیبانی تلگرام : 09335666844


دوستان عزیزی که تمایل به دریافت پکیج بصورت فیزیکی ( از طریق پست )دارند ، لطفا درخواست خود را از طریق شماره های پشتیبانی فوق مطرح نمایند.

دوستان عزیزی که پکیج را تهیه می کنند ، دیگر نیازی به خرید جداگانه ی کتاب (خط تولید ثروت با تلگرام) ندارند زیرا این کتاب در پکیج موجود میباشد. 


45/000 تومان  

113/000 تومان 

پرداخت آنلاین جهت دریافت پکیج جامع کارآفرینی و خلق ثروت با تلگرام

پس از پرداخت بصورت اتوماتیک به صفحه دانلود محصول هدایت خواهید شد 
19000 تومان

پرداخت آنلاین جهت دریافت کتاب خط تولید ثروت با تلگرام بصورت جداگانه

پس از پرداخت بصورت اتوماتیک به صفحه دانلود محصول هدایت خواهید شد


قابل پرداخت از طریق تمامی کارتهای بانکی 

دوست عزیزم جهت کسب درآمد از تلگرام نیازمند افزایش اعضای واقعی آن و همچنین ساخت یک کانال حرفه ای نیز هستید 

پیشنهاد میکنیم پکیج بی نظیر زیر را نیز که برای اولین بار در ایران توسط گروه آموزشی میهن ایده تهیه و تولید شده است در صورت تمایل تهیه نمایید 
این دو پکیج باید با یکدیگر استفاده شوند ( پکیج خلق ثروت با تلگرام و پکیج جاذبه عضو )

لطفا جهت مشاهده توضیحات مفصل و دانلود فایل رایگان معرفی آن ، روی لینک زیر کلیک فرمایید 
99 درصد کاربران محصول زیر را نیز پسندیده اند و آن را با بهترین قیمت تهیه کرده اند